sobhcaspian

امروز : چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

اولین مرکز ایزوله منفی کشور در غرب مازندران به بهره برداری رسید

چالوس نیوز | رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران گفت: اولین مرکز ایزوله منفی با حمایت سازمان جهانی بهداشت با اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی در بیمارستان نوشهر به بهره برداری رسید.
اولین مرکز ایزوله منفی کشور در غرب مازندران به بهره برداری رسید
یکشنبه | ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۲۳:۱۲ |
کد خبر : ۱۶۳ |
گیلان

سید عباس موسوی اظهار داشت: پروژه ایزوله منفی بیمارستان نوشهر درباره بیماری‌های تنفسی و عفونی کاربرد دارد و به بهبود آنان کمک می‌کند.

وی ادامه داد: این مرکز اولین مرکز با استانداردهای بسیار بالا و فیتلرهای متفاوت برای تهویه هوا و خدمات تخصصی در کشور و استان است و مرکز ایزوله منفی نوشهر مرکز منحصربفردی است و با پنج تخت و با اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی احداث و تجهیز شد و دستگاه‌هایی با تکنولوژی بالا در آن مستقر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان داشت: 99 بیمار کرونایی در مازندران بهبود یافته و ترخیص شدند و اینکه کرونا بیماری خطرناکی نیست و برای ۸۰ درصد بیماران مشکلی ایجاد نمی‌کند و  بیشترین نگرانی درباره کسانی است که آسیب پذیر هستند و نباید تعداد بیماران افزوده شود.

وی تاکید کرد: ۴ مرکز درمانی بیمارستان خاتم الانبیا بهشهر، رازی قائمشهر، امام خمینی (ره),مل و بیمارستان امام خامنه ای عباس اباد و شهید بهشتی نوشهر در استان مازندران برای بستری بیماران مشکوک یا قطعی کرونا تعیین شدند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید