sobhcaspian

امروز : چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۳

ای کاش استاندار مازندران حاج مجید ناجی برای چالوسی ها هم باشد

چالوس نیوز | مشکلات زیرساختی و درمانی امان مردم چالوس را برده و ای کاش استاندار مازندران حاج مجید ناجی در کنار ساروی ها برای چالوسی ها هم باشد.
ای کاش استاندار مازندران حاج مجید ناجی برای چالوسی ها هم باشد
سه شنبه | ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۰۱:۴۹ |
کد خبر : ۱۳۰ |
یادداشت

مشکل شدید آب شرب در نقاط مختلف چالوس مردم این شهر را کلافه کرده و یکی از دلایل آن فرسودگی شبکه های آب و عدم ذخیره آب کافی دانسته اند که چاره اندیشی مناسب برای این مهم تا کنون صورت نگرفته و این مشکل نه اینکه در تابستان بلکه در پاییز هم برای مردم شهر و روستای چالوس پیش آمده است.
مشکل کم آبی و بعضا قطع آب شرب در شهرستان چالوس موجب آزار شهروندان شده که می طلبد با دستور استاندار مازندران جلسه ویژه مشکلات رفع آب شرب این شهرستان با حضور مدیران کل و معاون عمرانی استاندار برگزار تا چاره اندیشی شود.
مشکلات حوزه درمان در شهرستان چالوس یکی دیگر از مواردی است که مردم شهرستان چالوس را نگران کرده است و عدم توجه کافی دانشگاه علوم پزشکی به حوزه درمان شهرستانهای غرب استان مازندران مخصوصا شهرستان چالوس موجب شده تا شهروندان این دیار برای پیگیری حوزه درمان خود به استان های همجوار مراجعه کنند.
بیمارستان طالقانی چالوس به دلیل عدم توجه کافی دانشگاه علوم پزشکی و نظارت کافی متولیان امر مشکلات شدیدی برای شهروندان به وجود آورده است که نمونه های بارز آن در سفر وزیر بهداشت به این شهرستان را همه مشاهده کردند.
بیمارستان طالقانی چالوس از نظر امکانات و تجهیزات هنوز تکمیل نشده است و نیازمند نگاه ویژه به این بخش است و از طرفی اختصاص پزشکان متخصص و فوق تخصص به این بیمارستان وضعیت مطلوبی ندارد و این امر نگرانی هایی را به وجود آورده است.
شهروندان چالوسی انتظار دارند حاج مجید ناجی مرکز استانی ها یکبار هم شده ناجی چالوسی ها هم باشد و برای رفع مشکل درمانی شهرستان چالوس ورود جدی داشته باشد و به یکبار هم شده ببینند نماینده دولت در استان نگاه به شهرستانها را به صورت عدالت محور می بیند و برای او شهرستانهای مرکزی تفاوتی با شهرستانهای غرب استان ندارد.
انتظار است به خاطر مردم و رفع نگرانی های مردمی و به حداقل رساندن مشکلات درمانی شهرستان چالوس در اسرع وقت به ریاست استاندار مازندران جلسه بررسی وضعیت درمانی شهرستان چالوس با حضور مسئولان دانشکاه علوم پزشکی در این شهرستان برگزار شود.
در موضوع عمرانی و توجه به زیر ساخت های شهر چالوس که ورودی جاده چالوس محسوب می شود شورای اسلامی شهر به تنهایی نمی تواند با بودجه حداقلی خود به توسعه شهر بپردازد و نیاز است بررسی طرح ها و پروژه های عمرانی و زیرساختی و گره گشایی موضوع ترافیک شهر چالوس که مردم این شهر را خسته کرده با برگزاری جلسه تخصصی با حضور مدیران مرتبط برگزار و به مدیریت شهری کمک شود تا بتواند با استفاده از اعتبارات استانی گام مثبت در توسعه شهری بردارد.
شهروندان چالوسی به دلیل عدم توجه مسئولان استانی در حوزه های مختلف  و بی تدبیری بعضی از مسئولان ارشد شهرستانی که نهایت دغدغه آنها خروج یک پیش دبستانی از منطقه خاص مسکونی خود،تفکیک زمین بستگانش بدون رعایت قوانین و مراجعه به شهرداری است به شدت از ادامه روند مدیریتی در شهرستان چالوس نگران هستند و عدم توجه به مشکلات اصلی مردم آنها را خسته تر از هر زمانی کرده است.
چالوسی ها انتظار دارند این بار حاج مجید مختص مرکز استانی ها نباشد و برای نگرانی مردم چالوس در این شهر خسته حضور پیدا کرده و برای رفع مشکلات گامی بردارد.
ساسان شیخی / روزنامه نگار

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید