sobhcaspian

امروز : چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۵
اخبار پزشکی؛

آزمایش تشخیص کرونا با چند کلیک

چالوس نیوز | ربات تلگرامی جهت خودارزیابی برای تشخیص ابتلا به کرونا منتشر شد.
آزمایش تشخیص کرونا با چند کلیک
یکشنبه | ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۲ |
کد خبر : ۱۵۱ |
یادداشت

پس از تایید رسمی انتشار ویروس کرونا در ایران جمعیت زیادی از مردم شریف ایران این حس را درون خود پیدا کرده اند که به ویروس کرونا مبتلا شده اند. البته این حس دور از انتظار نبود و با توجه به علائم مشابه این ویروس با سرماخوردگی و آنفولانزا خیلی از افراد علائم این دو بیماری را کرونا لحاظ می کنند و برخی علائم ویروس کرونا را به سرماخوردگی مرتبط می کنند.

ربات علائم کرونا

اگر شخصی در مدت زمان شیوع ویروس کرونا بیمار شود، باید در مراحل اولیه بتواند تشخیص دهد که آیا این بیماری ویروس کرونا است یا سرماخوردگی و آنفولانزا. این تشخیص هم از جهت جلوگیری از پیشرفت ویروس کرونا مناسب است و هم در صورتیکه دچار آنفولانزا یا سرماخورگی باشند با حضور در مراکز پزشکی روزهای پراسترس و شلوغ جامعه پزشکی را با چالش مواجه کنند.

خبرگزاری موج در راستای مسئولیت اجتماعی خود پیرامون شعار  #کرونا_را_شکست_میدهیم اقدام به تولید ربات تلگرامی خودارزیابی ابتلا به کرونا کرده است. برای شروع تست تشخیص کرونا کلیک کنید.  (CoronaTest_RoBot)

این اقدام بخاطر جلوگیری از مراجعه‌ی غیر ضروری به مراکز درمانی که خود می‌تواند باعث گسترش ابتلا به بیماری‌های واگیردار همچون کرونا شود صورت گرفته، لذا با تکمیل پرسشنامه از مراجعه و یا عدم آن به مراکز درمانی مطلع شوید.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید